Hall of Fame

Aaron Mills (Blyth)
Aaron Sibbett (North Shields)
Aaron Timlin (New Hartley)
Aaron Wilson (Newbiggin)
Abbey Dodds (Bedlington)
Abbey Stoker (Ashington)
Abbey Tinson (Ellington)
Abbie Campbell (Blyth)
Abbie Wilkes (Blyth)
Abigail Bromley (Cramlington)
Adam Bell (Blyth)
Adam Bosworth (Blyth)
Adam Bradford (Blyth)
Adam Clarke (Blyth)
Adam Gorman (Morpeth)
Adam Green (Morpeth)
Adam Hay (Ashington)
Adam Henaghan (Morpeth)
Adam Knott (Blyth)
Adam Lacey (Cramlington)
Adam Lee (North Shields)
Adam Lonsdale (Ashington)
Adam Orr (Whitley Bay)
Adam Palace (Blyth)
Adam Raine (Gateshead)
Adam Ramshaw (Blyth)
Adam Rutherford (Cramlington)
Adam Smith (Morpeth)
Adam Stephenson (Cramlington)
Adam Watson (Ashington)
Adam Wells (Monkseaton)
Adam White (Blyth)
Adam Wilkinson (Pegswood)
Adam Woodhouse (Bedlington)
Adele Caisley (Bedlington)
Adele Parkin (Gateshead)
Adele Welsh (Blyth)
Adrian Worton (Blyth)
Ady Young (Morpeth)
Ahmet Khan (Bedlington)
Ailsa Forsyth (Morpeth)
Aimee McPhillips (Bedlington)
Aimee Robson (Bedlington)
Aimee Smith (Guide Post)
Akmol Hussain (Whitley Bay)
Alan Brown (Ashington)
Alan Crate (Seaton Sluice)
Alan Dobey (Bedlington)
Alan Fish (Wallsend)
Alan Green (Blyth)
Alan Halliday (Bedlington)
Alan Hunter (Ashington)
Alan McRae (Ellington)
Alan Pearcy (Ashington)
Alan Robbins (Blyth)
Alan Simpson (Cramlington)
Albert Menicgo (Wallsend)
Alex Beal (Mitford)
Alex Bell (West Jesmond)
Alex Brawn (Stakeford)
Alex Carr (New Hartley)
Alex Garrow (Bedlington)
Alex Humberstone (Blyth)
Alex Jobson (Blyth)
Alex Kay (North Shields)
Alex Langley (Blyth)
Alex Malia (Cramlington)
Alex Taylor (Cramlington)
Alex Tulip (Cramlington)
Alexa Robinson (Morpeth)
Alexander Benn (Blyth)
Alexander Quayle (Morpeth)
Alexandra Palmer (Killingworth Village)
Alfred Miti (Kenton Bar)
Alfred Van Outen (South Shields)
Ali Taherkhani (Fenham)
Alice Kasuku (Walker)
Alice Russell (Cresswell)
Alice Todd (Morpeth)
Alicea Armitage (Blyth)
Alison Bell (Blyth)
Alison Cook (Seaton Sluice)
Alison Downs (Morpeth)
Alison Heron (Wallsend)
Alison Hogg (Blyth)
Alison Kershaw (Birtley)
Alison MacKenzie (Ashington)
Alison Mason (Cramlington)
Alison Preston (Lynemouth)
Alison Robison (Blyth)
Alison Sexton (Bedlington)
Alison Taylor (Blyth)
Alison Wolsey (Ashington)
Alistair Nicklin (Morpeth)
Allan Cubarol (Blyth)
Amadou Dialoau (Forest Hall)
Amanda Chessher (Blyth)
Amanda Chesterton (Morpeth)
Amanda Linney (Bedlington)
Amanda Mitchison (Seaton Delaval)
Amanda Moscrop (Newbiggin)
Amanda Wake (Blyth)
Amanda Watson (North Shields)
Amanda Williams (Gateshead)
Amber Blackburn (Blyth)
Amber Douglas (Blyth)
Amber Hayes (West Monkseaton)
Amber Holliday (Seghill)
Amelia Phillips (Whitley Bay)
Amy Allison (Jesmond)
Amy Batch (Choppington)
Amy Bowman (Ashington)
Amy Brady (Morpeth)
Amy Callaghan (Cullercoats)
Amy Campbell (Blyth)
Amy Charlton (Bedlington)
Amy Cole (Cramlington)
Amy Cox (Stakeford)
Amy Dunn (Ashington)
Amy Elliott (Blyth)
Amy Flannagan (Whitley Bay)
Amy Foggitt (Holywell)
Amy Fosbrook (South Shields)
Amy Gilfelin (Jesmond)
Amy Green (Seaton Sluice)
Amy Harrison (Blyth)
Amy Hay (Seaton Delaval)
Amy Hetherington (Blyth)
Amy Hogg (Blyth)
Amy Johnson (Blyth)
Amy Kadansui (Ashington)
Amy Keenan (Blyth)
Amy Liddle (Newbiggin)
Amy Marshall (Bedlington)
Amy Medlen (Bedlington)
Amy Mitchell (Cramlington)
Amy Monkton (Blyth)
Amy Muter (Blyth)
Amy Nelson (Blyth)
Amy Newell (Seghill)
Amy Parker (Blyth)
Amy Reed (Gateshead)
Amy Simpson (Dudley)
Amy Smith (Newbiggin)
Amy Stonestreet (Seaton Delaval
Amy Wollers (Seghill)
Andie Hinitt (Bedlington)
Andrea Farrer (Blyth)
Andrea Fife (Blyth)
Andrea Sharp (New York)
Andrea Young (Blyth)
Andrew Anderson (Ashington)
Andrew Auld (West Monkseaton)
Andrew Bayliss (Blyth)
Andrew Bradley (Blyth)
Andrew Brett (Morpeth)
Andrew Campbell (Whitley Bay)
Andrew Chester (Blyth)
Andrew Clough (Longhorsley)
Andrew Corrigan (Jesmond)
Andrew Cryer (Blyth)
Andrew Duguie (Seaton Delaval)
Andrew Fairbairn (Whitley Bay)
Andrew Hodgson (Cramlington)
Andrew Jennings (Gateshead)
Andrew Keenan (Blyth)
Andrew Maddison (Blyth)
Andrew Mathias (Ellington)
Andrew Melaney (Cramlington)
Andrew Micalowitz (Bedlington)
Andrew Ramshaw (Blyth)
Andrew Richards (East Sleekburn)
Andrew Sanderson (Newbiggin)
Andrew Turner (Pegswood)
Andrew Wardle (Seaton Delaval)
Andy Curry (Bedlington)
Andy Deluen (West Monkseaton)
Andy Gregory (Wallsend)
Andy Kay (Seaton Delaval)
Angela Armstrong (Bedlington)
Angela Bewick (Widdrington Station)
Angela Cleave (Blyth)
Angela Ferguson (Bedlington Station)
Angela Hakin (Dudley)
Angela Million (Bedlington)
Angela Smith (Dudley)
Angela Tait (Blyth)
Angela Waugh (Cramlington)
Angelina Conroy (Cramlington)
Angie Atkins (Dudley)
Angie McDine (Whitley Bay)
Anika Brown (Morpeth)
Anita Maxwell (Newbiggin)
Ann Marie Ellison (Seghill)
Ann Todd (Blyth)
Annabelle Wilkinson(Choppington)
Anna Brown (Blyth)
Anna Kinghorn (Morpeth)
Anna Nicholson (Cramlington)
Anna Soulsby (Morpeth)
Anna Stevens (Shiremoor)
Anna Thompson (Morpeth)
Anne Sinkkink (Ashington)
Anne-Marie Whitehead (Lynemouth)
Annette McKeown (Heaton)
Anthony Blackburn (Ashington)
Anthony Burgoyne (Cramlington)
Anthony Clark (Whitley Bay)
Anthony Doble (Stakeford)
Anthony Edwards (Seaton Delaval)
Anthony (Ant) Hetherington (Bedlington)
Anthony Higgins (Ashington)
Anthony Irwin (Ashington)
Anthony Jackson (Cramlington)
Anthony Knott (Blyth)
Anthony Lagan (Cookstown, Northern Ireland)
Anthony Renfree (Blyth)
Anthony Robinson (West Sleekburn)
Anthony Usher (East Boldon)
Anthony Young (Blyth)
Anum Shahad (Bedlington)
Arlen Varma (Netherton Village)
Arnie Smith (Blyth)
Arthur Ager (Newbiggin)
Arturas Bucelis (Wallsend)
Ashleigh Fothergill (Blyth)
Ashleigh Knotts (Cramlington)
Ashleigh Molloy (Bedlington Station)
Ashleigh Sams (Shiremoor)
Ashleigh Sinclair (Cramlington)
Ashley Allen (Blyth)
Ashley Betts (Cramlington)
Ashley Bloxham (Morpeth)
Ashley Duff (Stakeford)
Ashley Malbon (Wallsend)
Ashley Power (Blyth)
Ashley Scott (Cramlington)
Ashley Surtees (Blyth)
Ashton Hands (Newcastle)
Aston Lisle (Ashington)
Avril Ord (Cramlington)
Ayesha Clark (Nedderton)
Azmul Mohammed (Whitley Bay)
Barry McMurdo (Ashington)
Barry Mitcheson (Ashington)
Barry Nesbit (South Shields)
Barry Robertson (Blyth)
Becky Marr (Longhirst)
Becky Robinson (Blyth)
Becky Smith (Morpeth)
Behouz Alidfost (Newcastle)
Bekki Crichton (Blyth)
Ben Barnfather (Bedlington)
Ben Bulley (Ashington)
Ben Carruthers (Killingworth)
Ben Davis (Tranwell Woods)
Ben Dowson (Whitley Bay)
Ben English (Bedlington)
Ben Garrett (Blyth)
Ben Hogg (Guide Post)
Ben Macintosh (Heaton)
Ben Opocensky (Blyth)
Ben Rolls (Blyth)
Ben Simms (Blyth)
Ben Storey (Cramlington)
Ben Turton (Ashington)
Bernadette Anderson (North Shields)
Bernadette Day (Bedlington)
Beth Douglas (Bedlington)
Beth Forrest (Seaton Delaval)
Beth Gardner (Blyth)
Beth Wyatt (South Shields)
Bethany Price (Morpeth)
Beverley Hooper (Wallsend)
Beverley Nicholas (Bedlington)
Beverley Raines (Stannington)
Bianca Lockey (Whitley Bay)
Bill Connon (Blyth)
Billie Clark (Blyth)
Billie Parsons (Ashington)
Billy Todd (Blyth)
Birol Say (Blyth)
Bob Finch (Cramlington)
Bonny Thomas (Benwell)
Bradley Beresford (Jesmond)
Bradley Smart (Ashington)
Bradley Wheatley (Seaton Burn)
Brenda Hamilton (Seaton Burn)
Brendan Tait (Fenham)
Brett Adsley (Morpeth)
Brett Ilderton (Cramlington)
Brett Richards (Blyth)
Brian Algie (Whitley Bay)
Brian Coakley (Blyth)
Brian Finlay (Blyth)
Brian Mann (Blyth)
Brian Moss (Blyth)
Brian Walker (Blyth)
Brian Wariner (Blyth)
Brian Williamson (Cramlington)
Britany Marshall (Blyth)
Broadie McHugh (Blyth)
Bronwen Spoors (Seghill)
Brooke Hopkins (Whitley Bay)
Brooke Whatmore (Ashington)
Caitlin Hedley (Ashington)
Caitlin Newby (Blyth)
Calum Bradwell (Blyth)
Calum Burt (Newbiggin)
Calum Chandler (Morpeth)
Calum Dow (Cramlington)
Calum Duncan (Ellington)
Calum Smith (Morpeth)
Calvin Chisholm (Ashington)
Cameron Hayter (Blyth)
Cameron Willis (Morpeth)
Carey Jackson (New Hartley)
Cariad Roberts (Longframlington)
Carina Okoronkwo (Blyth)
Carl Addison (Blyth)
Carl Downey (Blyth)
Carl Dunn (Blyth)
Carl Forrest (Blyth)
Carl Haddock (Blyth)
Carl Humphrey (Seaton Sluice)
Carl Jackson (Blyth)
Carl Moeren (Washington)
Carl Moir (Cramlington)
Carl Newton (Choppington)
Carl Rose (Blyth)
Carl Seyer (Bedlington)
Carl Smith (Bedlington)
Carl Wigham (Blyth)
Carla McGuinness (Pegswood)
Carlton Murray (Blyth)
Carly English (Blyth)
Carly Hicks (Blyth)
Carly Holloway (North Shields)
Carly McGuire (Wallsend)
Carly Michalowicz (Morpeth)
Carly Saunderson (Blyth)
Carly Woodhouse (Blyth)
Carol Delaney (Blyth)
Carol Pearson (Blyth)
Carol White (Blyth)
Caroline Bryne (Seaton Delaval)
Caroline Cave (Seaton Delaval)
Caroline Coombs (Ashington)
Caroline Cullen (Bedlington)
Caroline Hogg (Pegswood)
Caroline Kingham (Blyth)
Caroline Park (Blyth)
Caroline Parker (Cramlington)
Caroline Simpson (North Shields)
Carrie Poole (Walker)
Casey Byrne (North Shields)
Catherine Heggarty (Bedlington)
Catherine Rich (Pegswood)
Catherine Todd (Blyth)
Cathlyn Turten (Bedlington)
Caroline Fewster (Bedlington Station)
Catherine Forsyth (South Shields)
Cathryn Telfer (Whitley Bay)
Cathy Nesbit (Blyth)
Cerys Haley (Ashington)
Channon Turner (Pegswood)
Chantelle Barnard (Shiremoor)
Charlene Robson (Cramlington)
Charlene West (Morpeth)
Charles Barragan (Dinnington)
Charlotte Campey (Shiremoor)
Charlotte Duffell (Blyth)
Charlotte Edminson (Bedlington)
Charlotte Goodwin (Lynemouth)
Charlotte Henderson (Morpeth)
Charlotte Hunter (Whickham)
Charlotte Iveson (Bedlington)
Charlotte McAllister (Benton)
Charlotte Sewell (Cramlington)
Charlotte Simpson (Cramlington)
Charlotte Tawse (Tynemouth)
Chelsea Mason (Cramlington)
Chelsea Rutter (Newbiggin)
Cheryl Clelland (Cramlington)
Cheryl Davison (Stakeford)
Cheryl Edmondson (Bedlington)
Cheryl Craig (Blyth)
Cheryl Holmes (Morpeth)
Cheryl Stobbs (Fawdon)
Chloe Elliott (Blyth)
Chloe Hall (North Shields)
Chloe Young (Morpeth)
Chris Askwith (North Shields)
Chris Brosnan (Blyth)
Chris Dickinson (Stakeford)
Chris Fairhirst (Ashington)
Chris Hanson (South Shields)
Chris Harkness (Wideopen)
Chris Holland (Whitley Bay)
Chris Hopkins (Whitley Bay)
Chris Johnson (Guide Post)
Chris Kingham (Blyth)
Chris May (Monkseaton)
Chris Maynard (Gateshead)
Chris Mills (Bedlington Station)
Chris Moorhead (Cramlington)
Chris O’Neill (Blyth)
Chris Railston (Seghill)
Chris Rich (Pegswood)
Chris Ridley (Blyth)
Chris Ridley (Cramlington)
Chris Rowell (Bedlington Station)
Chris Steele (Morpeth)
Chris Stokoe (Bedlington)
Chris Streener (Seaton Delaval)
Chris Tait (Killingworth)
Chris Taylor (Cramlington)
Chris Willis (Blyth)
Chris Wilson (Ashington)
Chris Wright (Cramlington)
Chris Young (Newbiggin)
Christian Barber (Cramlington)
Christian Woodhouse (Cramlington)
Christie Thompson (Newbiggin)
Christina Fair (Heaton)
Christine Artesal (North Shields)
Christine Dixon (Whitley Bay)
Christine Evans (Blyth)
Christine McKenzie (Bedlington)
Christine Mitchell (East Cramlington)
Christine Palmer (Cramlington)
Christopher Bell (Seaton Delaval)
Christopher Cardill (Blyth)
Christopher Dryden (Blyth)
Christopher Fraser (Cramlington)
Christopher Graham (Bedlington Station)
Christopher Hogg (Ashington)
Christopher Lashley (Ashington)
Christopher Logan (Bedlington)
Christopher Robertson (Pegswood)
Christopher Ruddick (North Shields)
Christopher Todd (Choppington)
Christy Brown (Morpeth)
Claire Ball (Blyth)
Claire Bell (Blyth)
Claire Collins (Benton)
Claire Dodds (Blyth)
Claire Donnelley (Stakeford)
Claire Dwyer (Blaydon)
Claire Fields (Cramlington)
Claire Fitzgerald (Ashington)
Claire Forster (Wallsend)
Claire Gilroy (Cramlington)
Claire Humble (Blyth)
Claire Jones (Bedlington Station)
Claire Laverick (Bedlington)
Claire Knox (Blyth)
Claire Miller (Pegswood)
Claire O’Conner (Bedlington)
Claire Robinson (Ellington)
Claire Robson (Blyth)
Claire Rutherford (Blyth)
Claire Scott (Blyth)
Claire Smith (Cramlington)
Claire Stephenson (Blyth)
Claire Turner (Cramlington)
Claire Turner (Morpeth)
Clare Cable (Walker)
Claudia Rowley (Blyth)
Clemmy Goodings (Morpeth)
Clive Robertson (Newbiggin)
Coleen Pollard (Ashington)
Colette O’Conner (Pegswood)
Colin Cumpson (Byker)
Colin Douglas (Morpeth)
Colin McGlocklin (Gateshead)
Connie Wood (Blyth)
Connor Adams (Morpeth)
Connor Darnell (Whitley Bay)
Connor Eisbit (Ashington)
Connor Jordan (Cramlington)
Connor Long (Blyth)
Connor Timson (Ashington)
Connor Tawes (Whitley Bay)
Coral Martin (Stakeford)
Corrina Docherty (Bedlington)
Craig Anderson (Dinnington)
Craig Bosworth (Blyth)
Craig Broadhead (Blyth)
Craig Dawson (Newbiggin)
Craig Devlin (Blyth)
Craig Fraser (Blyth)
Craig Lattimer (Stakeford)
Craig Lumsden (Stakeford)
Craig Pearson (Annitsford)
Craig Robinson (Cramlington)
Craig Scott (Seaton Sluice)
Craig Smith (Blyth)
Craig Wharton (Guide Post)
Craig Wilkins (Wallsend)
Crystal Burns (Blyth)
Dale Conley (Blyth)
Dale Parks (Ashington)
Dale Richardson (Blyth)
Damien Morrison (Guide Post)
Damien Saward (Newbiggin)
Dan Ellis (Whitley Bay)
Dan Hind (Blyth)
Dan Hornby (Morpeth)
Dan Metcalfe (Cramlington)
Dan Oliver (Bedlington)
Dan Patrick (Bedlington)
Dan Smith (Kingston Park)
Dan Thorns (Morpeth)
Daniel Barnes (Blyth)
Daniel Breeze (Newbiggin)
Daniel Bristow (Morpeth)
Daniel Burn (Blyth)
Daniel Carter (Cramlington)
Daniel Davison (Blyth)
Daniel Glancey (Blyth)
Daniel Grieves (Cramlington)
Daniel Hardy (Widdrington)
Daniel Hume (Blyth)
Daniel Humphrey (Blyth)
Daniel Keen (Hadston)
Daniel Kislingbury (Blyth)
Daniel Lee (Lynemouth)
Daniel Lidstone (Cambois)
Daniel Longhorne (Whitley Bay)
Daniel Low (North Shields)
Daniel McLeod (Bedlington Station)
Daniel Mitchelson (Blyth)
Daniel Mowbray (Bedlington)
Daniel Panter (Cramlington)
Daniel Parker (Blyth)
Daniel Pickering (Ellington)
Daniel Pollard (Morpeth)
Daniel Purvis (Ashington)
Daniel Robertson (Blyth)
Daniel Scott (Blyth)
Daniel Slater (Holywell)
Daniel Smith (Birtley)
Daniel Stephenson (Ashington)
Daniel Thomas (Seaton Sluice)
Daniel Thompson (Ashington)
Daniel Thomson (Monkseaton)
Daniel Turnbull (Cramlington)
Daniel Turnbull (Houghton-le-Spring)
Daniel Wardle (Blyth)
Daniel Wells (Whitley Bay)
Danielle Amann (Blyth)
Danielle Grieves (Whitley Bay)
Danielle Hodgson (Cramlington)
Danielle Jordan (Ashington)
Danielle May (Blyth)
Danielle McGeoghan (Cramlington)
Danielle Robson (Blyth)
Danielle Scott (Blyth)
Danielle Scott (Cramlington)
Danielle Smith (Ashington)
Danielle Stanbury (Ashington)
Danielle Weir (North Shields)
Danny Palmer (Blyth)
Darna Armstrong (Ulgham)
Darrel Rose (Blyth)
Darren Fennell (Bedlington)
Darren Greenaway (Blyth)
Darren Howey (Seaton Burn)
Darren Lester (Blyth)
Darren Prince (North Shields)
Darren Yates (Blyth)
Daryl Campbell (Blyth)
Daryl Ingeldew (Blyth)
David Bell (Seaton Delaval)
Daid Calboutin (Wallsend)
David Allan (Cramlington)
David Barton (Dudley)
David Clark (Blyth)
David Coxon (Blyth)
David Davies (Wallsend)
David Embleton (Blyth)
David Gillott (Blyth)
David Grey (Blyth)
David Guest (Gateshead)
David Hall (Bedlington)
David Hansen (Blyth)
David Howes (Blyth)
David Humble (Blyth)
David Jackson (Seaton Sluice)
David Jacobs (Hebburn)
David James (Blyth)
David Kelly (Blyth)
David Legallez (Blyth)
David Leightley (Blyth)
David Lockie (Dudley)
David Long (Bedlington)
David Mains (Ashington)
David Manners (Ashington)
David Marchant (Blyth)
David Marshall (North Shields)
David Mayer (Hollywell)
David Miller (Blyth)
David Moore (Bedlington)
David Mouat (Blyth)
David Munro (Blyth)
David Nicholson (Heaton)
David Nixon (Tynemouth)
David Osfield (Blyth)
David Redpath (Ellington)
David Scott (West Monkseaton)
David Shanks (Blyth)
David Storey (Cramlington)
David Taylor (Blyth)
David Tomlin (Pegswood)
David Varty (Wallsend)
David Walton (Blyth)
David Walton (Morpeth)
David Ward (Ashington)
David Watson (Gateshead)
David White (Blyth)
David Wilson (Blyth)
David Winter (Newbiggin)
David Wraith (Seaton Delaval)
Dawn Bosworth (Cramlington)
Dawn Downey (Blyth)
Dawn Duggan (Seaton Sluice)
Dawn Fairbairn (Newbiggin)
Dawn Howe (Blyth)
Dawn Riddick (Morpeth)
Dawn Swanson (Fawdon)
Dayna Reid (Newcastle)
Daynor Ford (Ashington)
Dean Armstrong (Blyth)
Dean Clark (Nedderton)
Dean Dodds (Blyth)
Dean Fuller (Hadston)
Dean Henderson (Blyth)
Dean Holiday (Seghill)
Dean Jones (Seaton Delaval)
Dean Lewis (Blyth)
Dean McPhee (Seaton Delaval)
Dean Sewell (Cramlington)
Dean Stephenson (Blyth)
Dean Walker (Blyth)
Dean Walker (Kibblesworth)
Dean Wallis (Longbenton)
Dean Woods (Cramlington)
Deanne Henderson (Blyth)
Debbie Fairbairne (Bedlington)
Debbie Thompson (Seghill)
Debra Davidson (Newbiggin)
Debra Luke (Seghill)
Debra McFarlane (Dudley)
Debra Moffat (Blyth)
Debra Renfree (Blyth)
Debra Sheret (Cramlington)
Dee Urvine (Blyth)
Denise Nichol (Blyth)
Denise Robinson (Ashington)
Derek Boyes (Blyth)
Derek Charlton (Lynemouth)
Derek Stewart (Ashington)
Diane Coppen (Blyth)
Diane Fenwick (Bedlington)
Diane Hassan (Pegswood)
Diane Rumsby (Blyth)
Diane Turner (Cramlington)
Dinul Islam (Whitley Bay)
Dirk Prior (New Hartley)
Dominic Molloy (Bedlington)
Dominique Fletcher (Whitley Bay)
Donna Armstrong (Seaton Burn)
Donna Clark (Bedlington)
Donna Girdlestone (Blyth)
Donna Holloway (Seghill)
Donna Kennedy (Blyth)
Donna Murdy (Blyth)
Donna Rose (Blyth)
Doryn Callan (Ashington)
Dr Ahmed Abrar (Ashington)
Dr Chaoyue Ji (Ashington)
Drew Johnson (Morpeth)
Dwayne Waddell (Byker)
Eden Neil (Ashington)
Edward Baptist (Lynemouth)
Ehiohpe Okpe (Jesmond)
Eileen Gardner (Bedlington)
Eilish Chandler (Morpeth)
Elaine Brown (Shiremoor)
Elaine Lunney (Seaton Delaval)
Elaine Norris (Dudley)
Elaine Porter (Morpeth)
Eleanor Casper (Gosforth)
Eleanor Raymond (Nedderton)
Eleanor Storey (Seaton Delaval
Elias Zendah (Cambois)
Elisa Fox (Blyth)
Elizabeth Barton (Dudley)
Elizabeth Beavers (West Allotment)
Elizabeth Carrahar (Jarrow)
Elizabeth Chorley (Kirkwhelpington)
Elizabeth English (Blyth)
Elizabeth Smyth (Fawdon)
Elizabeth Willis (Blyth)
Ella Prudhoe (Pelaw)
Ellen Doherty (Morpeth)
Ellen McAdam (Blyth)
Ellie Marshall (Blyth)
Ellie Rolls (Morpeth)
Elliot Crush (Blyth)
Ellyn Hebron (Morpeth)
Eloise Quayle (Morpeth)
Emily Barlow (Blyth)
Emily Brewster (Morpeth)
Emily Dodds (Blyth)
Emily Green (Seaton Sluice)
Emily Monaghan (Morpeth)
Emily Nicholson (Shadfen)
Emily Purvis (Cramlington)
Emily Richardson (Cramlington)
Emma Armstrong (High Howdon)
Emma Atwell (Blyth)
Emma Bertenshaw (North Shields)
Emma Cousins (Ashington)
Emma Dooley (Ashington)
Emma Douglas (Blyth)
Emma Forbes (Blyth)
Emma Hall (West Monkseaton)
Emma Henderson (Ashington)
Emma Hill (Benton)
Emma Milburn (Blyth)
Emma Nicholson (Bedlington)
Emma Oliver (Blyth)
Emma Partis (Ashington)
Emma Richardson (Newbiggin)
Emma Rumsby (Blyth)
Emma Russell (Wallsend)
Emma Scott (Blyth)
Emma Stevens (Seghill)
Emma Stewart (Blyth)
Emma Walker (Blyth)
Emma Wilkinson (Newbiggin)
Emma Wright (Morpeth)
Emmerson Roll (Bedlington)
Eric Stephenson (Blyth)
Eric Young (Morpeth)
Erin Black (Ashington)
Erin Huck (Pegswood)
Erin McCourt (Pegswood)
Erin Turner (Blyth)
Ethan Simpson (Blyth)
Eve Farralley (Morpeth)
Eve Louise Chicken (New Hartley)
Evelyn Bailey (Blyth)
Evelyn Clippingdale (Ashington)
Eyllsha Pollard (Ashington)
Falimon Garolacan (Whitley Bay)
Falon Davies (Kenton)
Faye Adjoubj (Seaton Delaval)
Faye Cole (Blyth)
Faye Coxon (Blyth)
Faye Douglas (Blyth)
Faye Gullen (Morpeth)
Faye Kent (Longbenton)
Faye Menzies (Bedlington)
Faye Porter (Cramlington)
Faye Waters (Blyth)
Filbert Macato (Blyth)
Fiona Cahill (Blyth)
Fiona Grey (Guide Post)
Fiona Lamb (Morpeth)
Fiona Proudfoot (Blyth)
Fiona Richards (Blyth)
Fiona Straughan (Bedlington)
Florence Ellis (Ashington)
Floyd Evans (Seaton Delaval)
Fran Marr (Morpeth)
Francesca Smith (Ashington)
Frank Halliday (Bedlington)
Fraser Sturgeon (Morpeth)
Gareth Simpson (Bedlington)
Gareth Williams (Blyth)
Gary Broadhead (Blyth)
Gary Bush (Blyth)
Gary Cowell (Blyth)
Gary Emmerson (Bedlington)
Gary Errington (Cramlington)
Gary Fee (Seghill)
Gary Hetherington (Blyth)
Gary Lewis (West Allotment)
Gary Moore (Bedlington)
Gary Patterson (Bedlington)
Gary Poole (Cramlington)
Gary Smith (West Denton)
Gary Stoker (Blyth)
Gary Wylam (Cramlington)
Gavin Appleby (Bedlington)
Gavin Furness (Guide Post)
Gavin Leonard (Morpeth)
Gavin McCann (Morpeth)
Gaye Henderson (Seaton Sluice)
Gemma Adams (Ashington)
Gemma Adlington (Blyth)
Gemma Baldwin (Bedlington)
Gemma Bond (Stannington)
Gemma Cryan (Seghill)
Gemma Currey (Bedlington)
Gemma Douglas (Seaton Sluice)
Gemma Goulding (Blyth)
Gemma Greenaway (Blyth)
Gemma Kirk (Morpeth)
Gemma Logan (Ashington)
Gemma Moses (Blyth)
Gemma Nolan (Blyth)
Gemma Stewart (Morpeth)
Gemma Storey (Bedlington)
Gemma Turnbull (Morpeth)
Geordie Fish (Ashington)
George Brown (Ashington)
George Walton-Thenet (Blyth)
George Washington (South Shields)
Georgina Barnett (Bedlington)
Georgina Hadden (Bedlington)
Georgina Keyte (Morpeth)
Georgina Murray (Ulgham)
Gibu Varghese (Blyth)
Gillian Duncan (Guide Post)
Gina Gardner (Tynemouth)
Gina Grainger (Seaton Delaval)
Glen Brown (Blyth)
Glen Evans (Blyth)
Glen Miller (Ashington)
Gordon Coffty (Slatyford)
Grace Bradley (Whitley Bay)
Grace Wentworth (Jesmond)
Graeme Kennedy (Guidepost)
Graham Bacon (Bedlington)
Graham Blench (North Shields)
Graham Brookes (Cambois)
Graham Houghton (Gosforth)
Graham Knox (Blyth)
Grant Patterson (Blyth)
Grant Richardson (Otterburn)
Greg Castor (Gosforth)
Greg Murphy (Ashington)
Greg Oliver (Wideopen)
Greg Rooney (Darlington)
Greg Swinburn (Rothbury)
Greg Watson (Ashington)
Guy Henderson (Blyth)
Hamed Taherkhani (Fenham)
Hannah Chisholm (Blyth)
Hannah Dawson (North Blyth)
Hannah Greenacre (Bedlington Station)
Hannah Rank (Morpeth)
Hannah Rowley (North Shields)
Hardave Singh (Blyth)
Harrison Chirnside (Seaton Sluice)
Harry Robertson (Morpeth)
Harry Santozzi (Cramlington)
Harvey Gasteratos (Morpeth)
Hayley Arkle (Seaton Delaval)
Hayley Beck (Shiremoor)
Hayley Fowler (Inverness)
Hayley Hildrew (Bedlington)
Hayley Wile (North Shields)
Hazel Morrison (Whitley Bay)
Hazel Ross (Bedlington)
Hazel Sharp (Blyth)
Heather Barrass (Seaton Delaval)
Heather Blockson (Dudley)
Heather Graham (New Hartley)
Heather Leadbitter (Byker)
Heather Logan (Blyth)
Heather Mather (Newbiggin)
Heather Tetlow (Bedlington)
Helen Armstrong (Newbiggin)
Helen Clayton (Blyth)
Helen Dawson (Bedlington)
Helen Frieth (North Shields)
Helen Jenkins (Blyth)
Helen Mitchison (Whitley Bay)
Helen Scott (Gateshead)
Helen Stafford (Blyth)
Helen Vintis (Blyth)
Hilary Skinner (Blyth)
Hilly Freak (Blyth)
Holly Burton (Ashington)
Holly Fenwick (Ashington)
Holly Henderson (Monkseaton)
Holly Murphy (Seaton Delaval)
Holly Wilson (Morpeth)
Holly Wilson (West Denton)
Husma Rahan (North Shields)
Hussain Taherkhani (Fenham)
Ian Danielson (Blyth)
Ian Finlay (Cramlington)
Ian Gibbinson (Wideopen)
Ian Hunter (Gateshead)
Ian L’Anson (Ryton)
Ian Lang (Hebburn)
Ian Lowther (Jesmond)
Ian Mitchison (Seaton Delaval)
Ian O’Brian (Blyth)
Ian Richardson (Pegswood)
Imogen Gibbs (Ellington)
Irvin Priestley (Blyth)
Isabel Smith (Blyth)
Ishan Varilci (Cramlington)
Ivan Misa (North Shields)
Ivan Reay (Ashington)
Izzy Wright (Morpeth)
Jacey Nicklen (Ellington)
Jack Chisholm (Blyth)
Jack Clark (Morpeth)
Jack Cummings (East Sleekburn)
Jack Glendinning (Cramlington)
Jack Hunter (Morpeth)
Jack Jelly (Blyth)
Jack Maughan (Seaton Sluice)
Jack McCale (Pigdon)
Jack Robson (Blyth)
Jack Tennick (Blyth)
Jack Todd (Seaton Sluice)
Jack Travers (Morpeth)
Jack Wilson (Bedlington)
Jack Young (Morpeth)
Jackie Kinghorn (North Shields)
Jackie More (Blyth)
Jackie Nevins (Ashington)
Jackie Taberham (Morpeth)
Jackie Weddell (Blyth)
Jackie Williams (Backworth)
Jackie Williams (Morpeth)
Jackie Wray (Blyth)
Jackie Wylie (Morpeth)
Jackson Bullough (Ashington)
Jade Andrews (Blyth)
Jade Kilpatrick (Guide Post)
Jade Lambourne (Seaton Sluice)
Jade Lee (Morpeth)
Jade Morrison (Ashington)
Jade Percy (Linton)
Jade Thompson (Blyth)
Jaine McCalvey (Whitley Bay)
Jak Hogg (Ashington)
James Clements (North Shields)
James Craig (Heaton)
James Davidge (Stobhill)
James Dawson (Ashington)
James Delf (Blyth)
James Donnison (Blyth)
James Elliot (Morpeth)
James Gair (Bedlington Station)
James Glendinning (Whitley Bay)
James Hindmarch (Annitsford)
James Lesley (Shiremoor)
James Little (Blyth)
James Nichol (Stakeford)
James Hogg (Corbridge)
James Jarvis (Cambois)
James Jones (Cramlington)
James McGarr (Killingworth)
James Million (Stakeford)
James Muir (Seaton Delaval)
James Oliver (Blyth)
James Richards (Choppington)
James Storey (Bedlington)
James Tait (Stannington)
James Thornton (Ashington)
James Todd (Blyth)
James Turner (Ashington)
James Willis (Morpeth)
Jamie Bracken (Morpeth)
Jamie Bryan (Ashington)
Jamie Chelton (Bedlington)
Jamie Davison (Newbiggin)
Jamie Donoghue (Blyth)
Jamie Ellis (Whitley Bay)
Jamie Fleming (Blyth)
Jamie Forrester (Morpeth)
Jamie Gilroy (Seghill)
Jamie Harrison (Blyth)
Jamie Hastings (Cramlington)
Jamie Howard (North Shields)
Jamie Kerry (Blyth)
Jamie Kettle (Cramlington)
Jamie Kidd (Morpeth)
Jamie Maguire (Gosforth)
Jamie Moscrop (Newbiggin)
Jamie Piper (Pegswood)
Jamie Rossin (Bedlington)
Jamie Thompson (Bedlington)
Jamie Wallace (Ashington)
Jamie Wylie (Ashington)
Jane Foster (Ashington)
Jane Hindhaugh (Blyth)
Jane Waters (Lynemouth)
Janet Lesley (Bedlington)
Janet Yearham (Newbiggin)
Janine Anderson-Walker (West Allotment)
Janine Chambers (Blyth)
Janine Douglas (Cramlington)
Janine Grassey (Blyth)
Janine Lockey (Cramlington)
Jared Fawcett (Whitley Bay)
Jared Steer (Widdrington Station)
Jasdeep Bariana (Blyth)
Jason Allsopp (Seaton Delaval)
Jason Brown (Ashington)
Jason Hardy (Pegswood)
Jason Head (Cramlington)
Jason Laws (Newbiggin)
Jason Morley (Blyth)
Jason Thornton (Bedlington)
Jay Morgan (Stakeford)
Jayne Alexander (Gateshead)
Jayne Ransen (North Shields)
Jean Charlton (West Monkseaton)
Jeff Cairns (Brunswick Village)
Jelyn Jobey (Blyth)
Jemma Carr (Blyth)
Jemma Emmerson (Espley)
Jemma Hallowell (Seaton Delaval)
Jemma Hind (Blyth)
Jemma Reay (Blyth)
Jenna Hamilton (Ashington)
Jenna Moulding (Guide Post)
Jennifer Absalom (Blyth)
Jennifer Barton (Dudley)
Jennifer Gee (Blyth)
Jennifer Knight (Blyth)
Jennifer Rhodes (Blyth)
Jennifer Stobbs (Morpeth)
Jennifer White (Cramlington)
Jenny Cowan (Blyth)
Jenny Ford (Ponteland)
Jenny Gilmartin (Pegswood)
Jenny Hayes (Whitley Bay)
Jenny Hindhaugh (Blyth)
Jenny Hobbs (Whitley Bay)
Jess Emmery (Ulgham)
Jess Hall (Morpeth)
Jess Jones (Morpeth)
Jess Morris (Cramlington)
Jess Slaughter (Morpeth)
Jess Williams (Morpeth)
Jessica Cauldwell (Earsdon)
Jessica Edwards (Blyth)
Jessica Hall (Blyth)
Jessica Harmison (West Sleekburn)
Jessica Riggs (Morpeth)
Jessica Sample (North Blyth)
Jessica Simpson (Pegswood)
Jessica Wester (Gosforth)
Jessica White (Guide Post)
Jill Carr (Ashington)
Jill McRae (Blyth)
Jimmy Fenwick (Ashington)
Jimmy Garner (Cambois)
Joan Steel (Morpeth)
Joan Stephenson (Blyth)
Joanna Lawrence (Pelaw)
Joanna Whitchurch (Bedlington)
Joanne Agnew (Blyth)
Joanne Dunn (Fenham)
Joanne Hackett (Cramlington)
Joanne Hall (North Shields)
Joanne Hartfield (Blyth)
Joanne Kelly (Ashington)
Joanne Morris (Blyth)
Joanne Robinson (Pegswood)
Joanne Smith (Gosforth)
Joanne Weaver (Dudley)
Jodie Minett (Morpeth)
Joe Baxter (Morpeth)
Joe Cairns (Ashington)
Joe Donnelly (Dudley)
Joe Fletcher (Killingworth)
Joe Glatzel (Cramlington)
Joe Henderson (Gosforth)
Joe Heron (Choppington)
Joe Witton (Gosforth)
John Adamson (Morpeth)
John Allen (South Shields)
John Asturly (New York)
John Bradley (Seaton Sluice)
John Byrd (Monkseaton)
John Charlton (Blyth)
John Cooper (Morpeth)
John David Lux (Morpeth)
John Fleming (Blyth)
John Grant (Blyth)
John Hall (Blyth)
John Hepworth (Carlisle)
John Heron (Choppington)
John Hunt (Blyth)
John Middlemiss (Bedlington Station)
John Moran (Bedlington)
John Moscrop (Guide Post)
John Munro (Blyth)
John Pearcy (Seghill)
John Richardson (Blyth)
John Spears (Widdrington)
John Stirling (Seaton Sluice)
John Tao (Longbenton)
John Taylor (Bedlington Station)
John Turnbull (Blyth)
John Wandless (Wallsend)
John White (West Denton)
John Wilkinson (Bedlington)
Johnny Norris (Seaton Delaval)
Johnny Wailes (Morpeth)
Johnny Wilson (Morpeth)
Jolene Donoghue (Blyth)
Jon Coulson (Wallsend)
Jonathen Brown (Ashington)
Jonathan Lambton (Gosforth)
Jonathon Barlow (Blyth)
Jonathon Coles (Kingston Park)
Jonathon Deacon (Whitley Bay)
Jonathon Elliott (Bedlington)
Jonathon Tait (Monkseaton)
Jonathon (Jonty) Wade (Blyth)
Jonny Bruce (Blyth)
Jonny Laws (Tynemouth)
Jordan Beattie (Newbiggin)
Jordan Blackman (Seaton Sluice)
Jordan Burgess (Bedlington)
Jordan Hedley (Ashington)
Jordan Hopkins (Tynemouth)
Jordan Lambeek (BLyth)
Jordan Mireles (Cramlington)
Jordan Reay (Blyth)
Jordan Scott (Gosforth)
Joseph Hunter (Bedlington)
Joseph O’Connor (Morpeth)
Josh Chambers (Morpeth)
Josh Marshall (Bedlington)
Josh Muirhead (High Heaton)
Josh Sanghera (Stakeford)
Josh Thompson (Killingworth)
Josh Wilson (Newbiggin)
Joshi Mani (Blyth)
Joy Beverley (Hadston)
Jubilee Williams (Whitley Bay)
Judith Hood (Blyth)
Judith Lennox (Blyth)
Julie Armstrong (Dudley)
Julie Brown (Pegswood)
Julie Campbell (Bedlington)
Julie Clamp (Seaton Delaval)
Julie Davies (Backworth)
Julie Gregory (Killingworth)
Julie Grey (Wallsend)
Julie Harnett (Bedlington)
Julie Hunter (Stakeford)
Julie Kennington (Cramlington)
Julie McLaughlin (Shiremoor)
Julie Metcalfe (Cramlington)
Julie Potts (Blyth)
Juliette Headworth (Whitley Bay)
Justin Wood (East Hartford)
Justine Air (Stakeford)
Kane Knowles (Ellington)
Karen Anderson (Morpeth)
Karen Fleck (Bedlington Station)
Karen Lofthouse (Choppington)
Karen Murphy (Monkseaton)
Karen Pyle (North Shields)
Karen Thompson (Ashington)
Karen Thompson (Blyth)
Karen Timpson (Ashington)
Karen Winstanley (Seaton Delaval)
Karl Brack (Newbiggin)
Karl Hughes (Backworth)
Karl Johnson (Blyth)
Karl Skipsey (Wallsend)
Karl Spratt (East Hartford)
Karris Carr (Hepscott)
Kasenga LuaLua (NUFC)
Kate Collier (Seghill)
Kate Davison (Bedlington)
Kate Drury (North Shields)
Kate Holmes (Dinnington)
Kate Miller (Whitley Bay)
Kathleen Anderson (Bedlington)
Kathleen Chamberlain (Cramlington)
Kathleen Dickinson (Seghill)
Kathleen Hindle (Ashington)
Kathleen Lisle (Whitley Bay)
Kathleen Needham (Blyth)
Kathlyn Palmer (Killingworth Village)
Katherine Laidler (Newbiggin)
Katherine Lawson (Morpeth)
Kathryn Beaney (Bedlington)
Kathryn Charlton (Stakeford)
Kathryn Edwards (Blyth)
Kathryn Harris (Killingworth)
Kathryn Rezai (Morpeth)
Kathryn Slater (Blyth)
Kathryn Wilson (Pegswood)
Katie Anderson (Percy Main)
Katie Brown (Pegswood)
Katie Burton (Bedlington)
Katie Culley (Blyth)
Katie Hastings (Blyth)
Katie Hastings (Seaton Sluice)
Katie Jackson (Whitley Bay)
Katie Leitch (Morpeth)
Katie McCurdie (Morpeth)
Katie Mullen (Ashington)
Katie O’Neill (Morpeth)
Katie Reay (Blyth)
Katie Sawyer (Ashington)
Katie Smith (Ashington)
Katrina Howlett (Bedlington)
Katrina Jennings (Blyth)
Katrina Jones (Ashington)
Katy Auld (Cramlington)
Katy Buller (Newbiggin)
Kay Mullarkey (Blyth)
Kay Richardson (Broomhill)
Kayleigh Common (Ashington)
Kayleigh Dunn (Ashington)
Kayleigh McMahon (Wallsend)
Kayleigh Mooney (Whitley Bay)
Kayleigh Nichol (Blyth)
Kayleigh Pleban (Blyth)
Kayleigh Stephenson (Cramlington)
Kayleigh Wilkinson (Bedlington)
Kayleigh Wilkinson (Guide Post)
Kaylin McHale (Ellington)
Keiran Fraser (Cramlington)
Keiran Walker (Blyth)
Keith Love (Blyth)
Keith Marshall (Seaton Delaval)
Keith (Billy) Wilkinson (Blyth)
Kelly Brewis (Cramlington)
Kelly Burrows (Cramlington)
Kelly Campbell (Bedlington)
Kelly Clark (Blyth)
Kelly Davison (Blyth)
Kelly Dodds (Morpeth)
Kelly Green (Blyth)
Kelly McCormack (Cramlington)
Kelly Myers (North Shields)
Kelly Rainer (Newbiggin)
Kelly Richardson (Blyth)
Kelly Robson (Ashington)
Kelly Shields (Blyth)
Kelly Smith (Alnmouth)
Kelly Vincent (East Cramlington)
Kelsey Harrison (Blyth)
Kelvin Moore (South Shields)
Ken Langlan (Blyth)
Kerry Anderson (Ashington)
Kerry Beattie (Newbiggin)
Kerry Brosnan (Blyth)
Kerry Crouth (Cramlington)
Kerry Forbes (South Shields)
Kerry Henderson (New York)
Kerry Henderson (North Shields)
Kerry Fawcus (Blyth)
Kerry Forrest (Blyth)
Kerry Meins (Blyth)
Kerry Patterson (Stakeford)
Kerry Pattison (Stakeford)
Kerry Robson (Newbiggin)
Kerry Sutton (North Shields)
Kerry Thornton (Cramlington)
Kerry Watson (Bedlington)
Kevin Barrass (Blyth)
Kevin Davison (Ashington)
Kevin Errington (Blyth)
Kevin Howden (Kelso)
Kevin Low (Seaton Delaval)
Kevin Morton (Blyth)
Kevin Newman (Blyth)
Kevin Reay (North Shields)
Kevin Shadforth (Blyth)
Kevin Simm (Pegswood)
Kevin Templeman (Felton)
Kia Fowler (Whitley Bay)
Kiera Wilson (Guidepost)
Kim Arnott (Morpeth)
Kim Biggins (Burradon)
Kim Dodds (Blyth)
Kim Gibson (Ashington)
Kim Hudspith (Blyth)
Kim Knowles (North Shields)
Kim Rutland (Bedlington)
Kimberley Brown (Seaton Delaval)
Kimberley Crossley (Blyth)
Kimberley Dodds (Blyth)
Kimberley Doyle (Blyth)
Kimberley Mason (Blyth)
Kimberley Wylie (Ashington)
Kiran Bal (Morpeth)
Kirk Glendenning (Washington)
Kirstie Robson (East Sleekburn)
Kirsty Bell (Blyth)
Kirsty Black (Blyth)
Kirsty Brown (Seaton Delaval)
Kirsty Cockburn (Blyth)
Kirsty Dinning (Bedlington)
Kirsty Eaton (Lynemouth)
Kirsty Heslop (Morpeth)
Kirsty Hutton (Ryton)
Kirsty Oswell (Bedlington)
Kirsty Rowell (Dudley)
Kirsty Wilson (Ashington)
Kirsty Young (North Shields)
Koli Begum (Whitley Bay)
Korrin Taylor (Blyth)
Kris Gray (Bedlington Station)
Kris Lawson (Blyth)
Kristen Southern (North Shields)
Kristian Tengelsen (Cramlington)
Kristie Sharp (Newbiggin)
Kristine Barnes (Blyth)
Kristophe Pomaski (Cramlington)
Kristopher Strorey (Bedlington)
Kristy Archbold (Backworth)
Kristy Charlton (West Sleekburn)
Kyle Boomer (Blyth)
Kyle Bowman (North Shields)
Kyle Davitt (Blyth)
Kyle Griffiths (Blyth)
Kyle Metcalf (Stakeford)
Kyle Nealon (Morpeth)
Kyle Richardson (Blyth)
Kylie Parker (Ashington)
Kylie Sayers (Blyth)
Lara Stewart (Gateshead)
Laura Ashburn (Choppington)
Laura Bailey (Pegswood)
Laura Bennett (Ashington)
Laura Brayshaw (Blyth)
Laura Chaplin (Newbiggin)
Laura Chapman (Blyth)
Laura Chisholm (Blyth)
Laura Chrisp (Bedlington)
Laura Cook (Blyth)
Laura Convery (Ashington)
Laura Costello (Blyth)
Laura-Jo Curry (Guide Post)
Laura Davison (Blyth)
Laura Doonan (Jarrow)
Laura Finn (Cramlington)
Laura Forster (Morpeth)
Laura Fowler (Dudley)
Laura Gray (Cramlington)
Laura Hastings (Cramlington)
Laura Helm (Crawcrook)
Laura Lyons (Jesmond)
Laura Maddison (Guide Post)
Laura Martin (Monkseaton)
Laura McKenna (Blyth)
Laura Mowbray (Bedlington)
Laura Patterson (Bedlington)
Laura Purvis (Cramlington)
Laura Rennie (Blyth)
Laura Robinson (Ashington)
Laura Robson (Blyth)
Laura Sandcaster (Dudley)
Laura Ward (Morpeth)
Laura Watson (Whitley Bay)
Laura Watts (Blyth)
Laura Wilkinson (Blyth)
Lauren Allison (Bedlington)
Lauren Beckitt (Seaton Delaval)
Lauren Bell (Morpeth)
Lauren Caisley (Nedderton Village)
Lauren Dewar (Blyth)
Lauren Finley (Pegswood)
Lauren Gentry (Morpeth)
Lauren Hunter (Ellington)
Lauren McGill (Ashington)
Lauren McKenzie (Newcastle)
Lauren McKinley (Newcastle)
Lauren Mullen (Ashington)
Lauren Parker (Blyth)
Lauren Percy (Cramlington)
Lauren Sample (Bedlington)
Lauren Stevenson (Bedlington)
Lauren Tasker (Stakeford)
Lauren Taylor (New Hartley)
Lauren Thorburn (Kenton Bankfoot)
Lauren Urwin (Pegswood)
Lauren Waterstone (Morpeth)
Lawrence Oram (Sunderland)
Lawrence Osbourne (Wylam)
Leanne Cockburn (Blyth)
Leanne Curry (Blyth)
Leanne Doyle (Palmersville)
Leanne Fluke (New Hartley)
Leanne Gunn (Cramlington)
Leanne Hussy (Stakeford)
Leanne Jones (Blyth)
Leanne Knott (Cramlington)
Leanne Leddy (Blyth)
Leanne McIntyre (Seghill)
Leanne Moorehead (Cramlington)
Leanne Mould (Ashington)
Leanne Self (Blyth)
Leanne Snowball (Blyth)
Leanne Tate (Bedlington)
Leanne Vallance (Gateshead)
Leanne Ward (Cramlington)
Leanne Wilson (Pegswood)
Lee Asson (Cramlington)
Lee Auld (Ashington)
Lee Barnfather (Stakeford)
Lee Cooper (Morpeth)
Lee Baxter (Ashington)
Lee Cramb (Gateshead)
Lee Hedley (Killingworth)
Lee James (Blyth)
Lee Johnson (Lynemouth)
Lee Lannen (Wallsend)
Lee Mullens (Gosforth)
Lee Norton (Blyth)
Lee Peake (Blyth)
Lee Pollard (Morpeth)
Lee Redpath (Widdrington)
Lee Sample (Durham)
Lee Sellars (Blyth)
Lee Slater (Shiremoor)
Lee Sunderland (North Shields)
Lee Telford (Ashington)
Lee Trail (North Blyth)
Lee Turnbull (Blyth)
Lee Weatherstone (Cramlington)
Leigh Kirton (Gateshead)
Leigh Swithenbank (Blyth)
Leigh Thompson (Blyth)
Leon Luckman (South Shields)
Leslie Dickinson (New Hartley)
Leslie Tams (Stakeford)
Lewis Bates (Blyth)
Lewis Charlton (Blyth)
Lewis Fawcett (Blyth)
Lewis McKenzies (Dinnington)
Lewis Middleton (Bedlington)
Lewis Sample (Bedlington Station)
Liam Bell (Cramlington)
Liam Bonham (Blyth)
Liam Burns (Ashington)
Liam Clark (Blyth)
Liam Dixon (Blyth)
Liam Douglas (Bedlington)
Liam Forsyth (Hadston)
Liam Grieves (Cramlington)
Liam Jefferson (New Hartley)
Liam Lissamore (Blyth)
Liam Proudlock (Ashington)
Liam Ridley (Seghill)
Liam Rogerson (Blyth)
Liam Thompson (Bedlington)
Liam Tully (Cramlington)
Liam Turnbull (Ashington)
Libby Sibley (Hartford Bridge)
Linda Allen (Seaton Delaval)
Linda Murray (Morpeth)
Lindsay Grounds (Tynemouth)
Lindsay Keene (Shiremoor)
Lindsay Osbourne (Blyth)
Linzi Fawcett (Blyth)
Linzi Wyard (Bedlington)
Lisa Bamforth (Morpeth)
Lisa Cave (Blyth)
Lisa Collins (Ellington)
Lisa Jones (Cramlington)
Lisa Lancaster (Blyth)
Lisa Noble (Ashington)
Lisa Robertson (Blyth)
Lisa Rolt (Blyth)
Lisa Slater (North Shields)
Lisa Turnbull (Morpeth)
Lisa Watson (Brunswick Village)
Liza Paige (Newbiggin)
Lizzie Curry (Cramlington)
Lizzie Davison (Blyth)
Lizzy France (Morpeth)
Lori Jefferson (Seghill)
Lorna Jones (Newcastle)
Lorna Maddison (Blyth)
Lorna Price (Jesmond)
Lorraine Byrd (Morpeth)
Lorraine Drysdale (Ashington)
Lorraine Stephenson (Cramlington)
Lotty Craigs (Morpeth)
Louis Summerson (North Shields)
Louise Blackburn (Ashington)
Louise Brown (Newbiggin)
Louise Cairns (Ashington)
Louise Coxon (Morpeth)
Louise Humble (Guide Post)
Louise Lesley (Wallsend)
Louise McConnachie (New Hartley)
Louise Morris-Green (Blyth)
Louise Savage (Longbenton)
Louise Spoors (Seghill)
Louise Thompson (Stakeford)
Luca Di Gennaro (Seaton Sluice)
Luciano Garcia (Howdon)
Lucinda Hanley (Blyth)
Lucy Clarke (Ashington)
Lucy Evans (Blyth)
Lucy Fulford (Morpeth)
Lucy Graham (Stakeford)
Lucy Howard (Ashington)
Lucy King (Ashington)
Lucy Larson-Brown (Hepscott)
Lucy Marshall (Bedlington)
Lucy Price (Hepscott)
Lucy Robinson (Whitley Bay)
Lucy Taylor (Broomhill)
Luke Bell (Bedlington)
Luke Boa (Cullercoats)
Luke McGrahan (Stannington)
Luke Millican (Ashington)
Luke Rolt (Morpeth)
Luke Scott (Ashington)
Luke Thompson (Seghill)
Luther Balangue (Ashington)
Lyndsey McKinnon (Morpeth)
Lynn Rogerson (Bedlington)
Lynn Storey (Blyth)
Lynsey Fairhurst (Bedlington Station)
Lynsey Foster (Blyth)
Lynsey Griffiths (Seghill)
Lynsey Hicks (Blyth)
Lynsey Maughan (Shiremoor)
Lynsey McAllister (Blyth)
Lynsey Montgomery (Blyth)
Lynsey Mordue (Blyth)
Lynsey Neary (Ashington)
Lynsey O’Keefe (Dudley)
Lynsey Osbourne (Blyth)
Lynsey Riddell (Bedlington)
Lynsey Stevens (Blyth)
Lynsey Whitlock (Wallsend)
Maddy Lynn (Blyth)
Maddy Simm (Eshott)
Madison Nelson (Pegswood)
Major Green (Morpeth)
Mandy Robertson (Guide Post)
Mantaqaa Akter (Morpeth)
Manuel Lopez (Blyth)
Manveer Sahajpal (Guide Post)
Marc Branley (Blyth)
Marc Coxon (Blyth)
Marc Hayes (Camperdown)
Marcus Gunn (Blyth)
Margaret Fawcus (Blyth)
Margaret Moffat (Morpeth)
Margaret Stephens (Cramlington)
Maria Carson (Cramlington)
Maria McFall (Bedlington)
Marie Adams (Blyth)
Marie Gregory (East Hartford)
Marie Robson (Blyth)
Marion Stafstrom (Hebburn)
Marjan Atapour (Kingston Park)
Mark Banks (Blyth)
Mark Blake (Blyth)
Mark Brason (Cramlington)
Mark Catlin (Blyth)
Mark Dillon (Longbenton)
Mark Doyle (Morpeth)
Mark Earle (Bedlington)
Mark Egglestone (Cramlington)
Mark Evans (Blyth)
Mark Ferron (Blyth)
Mark Ford (Ashington)
Mark Hartley (Blyth)
Mark Jennings (North Shields)
Mark Johnson (Monkseaton)
Mark Jones (Cramlington)
Mark Kerr (Forest Hall)
Mark Lamanby (Ashington)
Mark Murphy (Blyth)
Mark Nicholson (Lynemouth)
Mark Orkney (Pegswood)
Mark Percy (Cramlington)
Mark Ramsey (Seaton Delaval)
Mark Robson (Blyth)
Mark Storey (North Shields)
Mark Todd (Blyth)
Mark Walker (Newbiggin)
Mark Whitman (Blyth)
Martin Adamson (Blyth)
Martin Bradley (Bedlington)
Martin Campbell (Blyth)
Martin Dent (Ashington)
Martin Hennessy (Cramlington)
Martin King (Backworth)
Martin Mathewson (Blyth)
Martin Towler (Ashington)
Martin Trumble (Cramlington)
Martin Whitenstall (Ellington)
Mary Taylor (Jesmond)
Mason Harley (Shiremoor)
Matt Barnsby (Cramlington)
Matt Errington (Rothbury)
Matthew Aldridge (Morpeth)
Matthew Barratt (Bedlington)
Matthew Bradley (West Monkseaton))
Matthew Burton (West Monkseaton)
Matthew Costello (Morpeth)
Matthew Deacon (Blyth)
Matthew Dunn (Blyth)
Matthew Gunnell (Bedlington)
Matthew Haves (Dinnington)
Matthew Hills (Cramlington)
Matthew Pringle (Pegswood)
Matthew Reid (Holywell)
Matthew Richards (Blyth)
Matthew Shell (Morpeth)
Matthew Sherman (Seaton Delaval)
Matthew Short (Ellington)
Matthew Snowdon (Seghill)
Matthew Sturrock (Blyth)
Matthew Thompson (Red Row)
Matthew Wilson (Morpeth)
Maureen Melvin (Blyth)
Max Edwards (Newbiggin)
Max Goodings (Morpeth)
Max Lees (Kirkwhelpington)
Maxine Little (East Hartford)
May Niroy (Pegswood)
Mduduzi Chatira (Ashington)
Megan Harmison (West Sleekburn)
Megan Stenhouse (Tynemouth)
Megan Tighe (Morpeth)
Mel Crighton (Seaton Sluice)
Melanie Clark (Morpeth)
Melanie Ward (Choppington)
Melanie Trewick (Ashington)
Melanie Wigham (Bedlington)
Melissa McGarr (Killingworth)
Melissa Scott (Seaton Delaval)
Michael Allport (Ashington)
Michael Bason (Cramlington)
Michael Buckle (Bedlington Station)
Michael Butler (Blyth)
Michael Cleverley (Blyth)
Michael Copping (Cramlington)
Michael Crane (Shiremoor)
Michael Curry (Cramlington)
Michael Donahoe (Stakeford)
Michael Duggan (Westerhope)
Michael Fox (Blyth)
Michael Frost (Blyth)
Michael Gillespie (Blyth)
Michael Hall (South Shields)
Michael Henderson (Stakeford)
Michael Hickman (Westerhope)
Michael Holden (Blyth)
Michael Holland (Morpeth)
Michael Hussey (Stakeford)
Michael Laidlaw (Bedlington)
Michael Lewis (Bedlington)
Michael Marshall (Choppington)
Michael Moore (Tynemouth)
Michael Morrison (Killingworth)
Michael Napier (Cramlington)
Michael Robinson (Pegswood)
Michael Rooney (Blyth)
Michael Scott (Blyth)
Michael Small (Bedlington)
Michael Starky (Dinnington)
Michael Stoker (Blyth)
Michael Thomas (Ashington)
Michael Toner (Longbenton)
Michael Turney (Blyth)
Michael Worth (Ponteland)
Michael Yorke (Whitley Bay)
Michaela Kinghorn (High Heaton)
Michelle Allen (Seaton Delaval)
Michelle Burrows (Holywell)
Michelle Chapman (Longbenton)
Michelle Feeney (Blyth)
Michelle Ford (Seaton Delaval)
Michelle Homer (Newcastle)
Michelle Pink (Cramlington)
Michelle Potts (Ashington)
Michelle Stewart (Morpeth)
Michelle Wilkinson (Blyth)
Mikaela Austin (Blyth)
Mike Armstrong (Ashington)
Mike O’Hanlon (North Shields)
Mike Turner (Morpeth)
Miles Gilfellon (Gosforth)
Miriam Elliott (Blyth)
Mohammed Arefsade (Newcastle)
Mohammed Arif (Blyth)
Mohammed Islam (North Shields)
Mohammed Katiche (Byker)
Mustafa Ucar (Blyth)
Naomi Ferguson (Blakelaw)
Naomi Stewart (Blyth)
Naomi Thompson (Cramlington)
Naser Ahmadi (Cramlington)
Natalia Snow (Cramlington)
Natalie Burge (Newbiggin)
Natalie Davison (Blyth)
Natalie Ellis (Seaton Delaval)
Natalie Gardner (Heaton)
Natalie Gilbust (Whitley Bay)
Natalie Gray (Cramlington)
Natalie Humphries (Cramlington)
Natalie Johnson (Bedlington)
Natalie Joisce (Blyth)
Natalie Sellars (Blyth)
Natalie Stewart (Morpeth)
Natasha Khanna (Newcastle)
Nathan Cochrane (Ashington)
Nathan Halliday (Alston)
Nathan Hogg (Blyth)
Nathan Palmer (Bedlington Station)
Nathan Smith (Morpeth)
Nathan Thornton (Cramlington)
Nazma Khanum (Blyth)
Neil Kavanagh (Gateshead)
Neil Wilds (Bedlington)
Neil Watson (Cramlington)
Nick Donaghy (Morpeth)
Nick Logan (Morpeth)
Nick Rowe (Annitsford)
Nick Turner (Blyth)
Nick Wilson (Blyth)
Nicky Ball (Blyth)
Nicky Brown (Ashington)
Nicky Martin (Brunswick)
Nicola Cherkaffky (Blyth)
Nicola Codling (Cramlington)
Nicola Day (Blyth)
Nicola Dickinson (Blyth)
Nicola Downey (Bedlington)
Nicola French (Blyth)
Nicola Hogg (Bedlington)
Nicola Hunt (Bedlington)
Nicola Jones (Morpeth)
Nicola Korol (Stakeford)
Nicola Lynsey (New York)
Nicola Martin (Blyth)
Nicola McDonald (Bedlington)
Nicola Peake (Blyth)
Nicola Proudfoot (Blyth)
Nicola Rainey (Blyth)
Nicola Ramsey (Annitsford)
Nicola Robb (Blyth)
Nicola Robinson (Seaton Sluice)
Nicola Spedding (Seaton Burn)
Nicola Taylor (Blyth)
Nicola Usher (Cramlington)
Nicola Watson (Blyth)
Nicolle Ackroyd (Cramlington)
Nicolle Goodwin (Cramlington)
Nicolle Jobes (Walker)
Nicolle Tate (Whitley Bay)
Nicolle Thompson (Bedlington)
Nikki Adams (Forest Hall)
Nikki Gray (Blyth)
Nikki Kiltie (Morpeth)
Nikki Mason (Cramlington)
Nikki Sturgeon (Morpeth)
Nikki Verow (Seghill)
Nina Hewitt (Blyth)
Nina Soulsby (Morpeth)
Norman Clay (Blyth)
Olive Scott (Wallsend)
Oliver Dewar (Blyth)
Oliver Ramsey (Bedlington)
Oliver Reardon-Smith (Hepscott)
Olivia Dawson (Broomhill)
Orlando Belfin (Ashington)
Otis Murdoch (Newcastle)
Owen Hennessey (Blyth)
Padriac Murdy (Ashington)
Paige Madison (Blyth)
Paige Welsh (Blyth)
Pam Dunn (Blyth)
Pamela Livingstone (Blyth)
Patricia Carrick (Pegswood)
Patricia Sanderson (Blyth)
Patrick Slater (Bedlington)
Paul Batey (Blyth)
Paul Baxter (Ashington)
Paul Bell (Blyth)
Paul Brown (Hepscott)
Paul Cocalis (North Shields)
Paul Collingwood (Guide Post)
Paul Cooper (Seghill)
Paul Davison (Bedlington)
Paul Errington (Bedlington)
Paul Foster (Blyth)
Paul Foster (Gateshead)
Paul Fox (Bedlington)
Paul Greenacre (Widdrington)
Paul Grey (Bedlington Station)
Paul Hampton (Cramlington)
Paul Hardcastle (North Shields)
Paul Huck (Blyth)
Paul Hume (Ashington)
Paul Ledger (Cramlington)
Paul Quigley (Pegswood)
Paul Rogers (Amble)
Paul Rooks (North Shields)
Paul Scott (Gateshead)
Paul Scott (Blyth)
Paul Shields (Seaton Delaval)
Paul Singh (Blyth)
Paul Thompson (Seghill)
Paul Thompson (North Shields)
Paul Thompson (Jarrow)
Paul Turner (Blyth)
Paul Watson (Bedlington)
Paul Willis (Bedlington)
Paul Willis (Morpeth)
Paula Collier (Ashington)
Paula Coulson (Blyth)
Paula Coyle (Lynemouth)
Paula Danielson (Blyth)
Paula Hepple (Newbiggin)
Pauline Sumner (Shiremoor)
Pavan Sanjah (Washington)
Perry Sheldon (Dudley)
Peter Arnott (Ashington)
Peter Bell (Longbenton)
Peter Crackett (Blyth)
Peter Dryden (Blyth)
Peter Duffy (Fenham)
Peter Ibbotson (Blyth)
Peter Morton (Ashington)
Peter Mullen (Newbiggin)
Peter Rainey (Blyth)
Peter Thompson (Bedlington)
Peter Turnbull (Bedlington)
Peter Wharton (Gateshead)
Petrit Toma (North Shields)
Phil Baxter (Blyth)
Phil Biggs (Morpeth)
Phil Gowens (Bedlington)
Phil Kinghorn (Blyth)
Phil Mason (Cramlington)
Phil Moffat (Blyth)
Phil Rickerby (Guide Post)
Phil Summers (Stakeford)
Phil Taylor (Blyth)
Philip Armitage (Morpeth)
Philip Barnes (Blyth)
Philip Booth (Seaton Delaval)
Philip Harrison (Morpeth)
Philip Mills (North Shields)
Philip Pallon (South Shields)
Philip Rickarby (Guide Post)
Philip Scrowther (Pegswood)
Philip Thompson (Blyth)
Philippa Richardson (Whitley Bay)
Pious Matthews (Blyth)
Poppy Millar (Longhorsley)
Rachael Forster (West Monkseaton)
Rachel Beers (Morpeth)
Rachel Bell (Blyth)
Rachel Best (North Shields)
Rachel Costello (Blyth)
Rachel Cranmer (Newcastle)
Rachel Culyer (Killingworth)
Rachel Dixon (Blyth)
Rachel Drury (North Shields)
Rachel Dunn (Cramlington)
Rachel Findlay (Howdon)
Rachel Harold (Pegswood)
Rachel Jackson (North Shields)
Rachel Latty (Netherton Village)
Rachel Leyland (Ashington)
Rachel McAlindon (Ashington)
Rachel Merrilo (Morpeth)
Rachel Miller (Blyth)
Rachel Miller (Cramlington)
Rachel Neal (Blyth)
Rachel Nichol (Ashington)
Rachel O’Brien (Bedlington Station)
Rachel O’Neill (Preston Village)
Rachel O’Neill (Winlaton)
Rachel Ratcliffe (Ashington)
Rachel Ross (Blyth)
Rachel Ryder (Morpeth)
Rachel Soper (Blyth)
Rachel Steel (Hepscott)
Rachel Stewart (Alnwick)
Rachel Tait (Lynemouth)
Rachel Taylor (Blakelaw)
Rachel Taylor (Blyth)
Rachel Thirlwell (Ashington)
Rachel Todd (Morpeth)
Rachel Trickett (Morpeth)
Rachel Wade (Blyth)
Rachel Wallis (North Shields)
Rachel Wear (Blyth)
Rahman Chodhury (West Monkseaton)
Rajib Karim (Gosforth)
Ravi Morella (Morpeth)
Ravia Begum (Whitley Bay)
Ray Poulter (Blyth)
Rebecca Anderson (Ponteland)
Rebecca Baptist (Lynemouth)
Rebecca Bedford (Blyth)
Rebecca Brown (Blyth)
Rebecca Dulton (Morpeth)
Rebecca Howelet (Bedlington)
Rebecca Lech (Ashington)
Rebecca Todd (Blyth)
Rebecca Farr (Ashington)
Rebecca Ferguson (Choppington)
Rebecca Lawson (Morpeth)
Rebecca Robinson (Newbiggin)
Rebecca Rowntree (Dudley)
Rebecca Sanderson (Blyth)
Rebecca Stewart (New Hartley)
Rebecca Tasker (Guide Post)
Rebekah Kitchell (Shiremoor)
Rebina Humble (Blyth)
Reece Hedley (North Shields)
Reece Hindmarsh (Ashington)
Reema Shahid (Blyth)
Reeta Singh (North Shields)
Rhonda Hedley (Blyth)
Ricardo Matos (Morpeth)
Richard Brown (South Shields)
Richard Clements (Blyth)
Richard Divers (Bedlington)
Richard Glass (Blyth)
Richard Henderson (Morpeth)
Richard Jagger (Blyth)
Richard Kennedy (Stakeford)
Richard Leggett (Ashington)
Richard Leightley (Ashington)
Richard Maddison (Blyth)
Richard Newton (Whitley Bay)
Richard Potter (Blyth)
Richard Wood (Belsay)
Ricky Bal (Morpeth)
Ricky Cardill (Blyth)
Ricky Martin (Bedlington)
Ricky McLoughlin (Amble)
Rifat Iqbal (Newbiggin)
Ris Mohammed (Whitley Bay)
Ritchie Robinson (Morpeth)
Rob Davies (Cramlington)
Rob Hair (Blyth)
Rob Haley (Blyth)
Rob Johnson (Bedlington)
Rob McKenzie (Cramlington)
Rob Robinson (Ashington)
Rob Young (Stakeford)
Robert Buckle (Stakeford)
Robert Dent (Pegwood)
Robert Laird (Blyth)
Robert Latty (Blyth)
Robert Simms (Blyth)
Robert Snowden (Morpeth)
Robert Stobbs (Blyth)
Robert Suggate (Morpeth)
Robert Trotter (Seaton Sluice)
Robin Hall (Ashington)
Robyn Coombs (Ashington)
Robyn Dewar (Monkseaton)
Robyn Esplin (Cramlington)
Robyn Weightman (Stakeford)
Robyn Willey (Ashington)
Rochelle McTaggart (Loch Lommond)
Rochene Armstrong (Newbiggin)
Roger Pile (Ellington)
Rosa Falkenstein (Whitley Bay)
Rosabeth White (Morpeth)
Rosalind Humble (Seaton Delaval)
Rose Bell (Blyth)
Rose Ferguson (Longbenton)
Rosie Beattie (Morpeth)
Rosie Ratten (Bedlington)
Ross Beake (Blyth)
Ross Cadden (Blyth)
Ross Campbell (Morpeth)
Ross Dixon (Seaton Delaval)
Ross McDonald (Wallsend)
Ross Tweddle (Pegswood)
Ross Tyler (Blyth)
Rowena Marshall (Gateshead)
Roxy McGuinness (Ashington)
Roy Chaplain (Newbiggin)
Rubina Begum (Fenham)
Russell Clements (Ashington)
Russell McPhee (Blyth)
Ruth Gilroy (Cramlington)
Ruth Magennis (Tynemouth)
Ruth Smith (Morpeth)
Ruth Wilson (Blyth)
Ryan Anderson (Amble)
Ryan Bell (Ashington)
Ryan Blenkinsopp (Blyth)
Ryan George (Cramlington)
Ryan Hennessey (Blyth)
Ryan Hill (Blyth)
Ryan Hughes (Stakeford)
Ryan Martin (Bedlington)
Ryan McDonagh (South Shields)
Ryan O’Conner (Morpeth)
Ryan Oliver (Bedlington)
Ryan Taylor (Stakeford)
Ryan Young (North Shields)
Sahra Main (Morpeth)
Saira Gulzar (Blyth)
Salina Jain (Birmingham)
Sally Stephenson (Whitley Bay)
Sally Watts (Blyth)
Sally Wilson (Morpeth)
Sam Chehayeb (Cambois)
Sam Daniels (Seaton Sluice)
Sam Dixon (Bedlington)
Sam Guest (Gateshead)
Sam Innes (Blyth)
Sam Marshall (Seaton Sluice)
Sam Mole (Bedlington)
Sam Slade (Killingworth)
Sam Taylor (Dudley)
Sam Tennick (Blyth)
Sam Todd (North Shields)
Sam Weatheritt (Morpeth)
Samantha Ashurst (Cramlington)
Samantha Coulthard (Morpeth)
Samantha Doherty (Ashington)
Samantha Fox (Blyth)
Samantha Gair (Cramlington)
Samantha Hedley (Seaton Delaval)
Samantha Knight (Seaton Delaval)
Samantha Oates (Blyth)
Samantha Payne (East Cramlington)
Samer Alnobani (Blyth)
Samuel Hartley (Blyth)
Samuel Ryan (South Shields)
Sandra Geesan (Ashington)
Sandra Zugaj (Ponteland)
Sara Khameneh (Whitley Bay)
Sara Mann (Guide Post)
Sara McAnany (Seghill)
Sarah Appleby (Stakeford)
Sarah Archer (Whitley Bay)
Sarah Armstrong (Newbiggin)
Sarah Ashirst (Cramlington)
Sarah Blight (Cramlington)
Sarah Brown (Stakeford)
Sarah Campbell (Blyth)
Sarah Coombes (Blyth)
Sarah Curchin (Cullercoats)
Sarah Davidson (Blyth)
Sarah Dunton (Forest Hall)
Sarah Fox (Longbenton)
Sarah Hawkes (Dinnington)
Sarah Henson (Blyth)
Sarah Higgins (Stakeford)
Sarah Johnson (Blyth)
Sarah Knox (Whitley Bay)
Sarah Laidler (Seaton Sluice)
Sarah-Jane Martin (Morpeth)
Sarah McGuinness (North Shields)
Sarah McPake (Blyth)
Sarah Noble (Ashington)
Sarah Patterson (Bedlington)
Sarah Potts (Ellington)
Sarah Powell (Tynemouth)
Sarah Purvis (Blyth)
Sarah Redpath (Ashington)
Sarah Robe (Blyth)
Sarah Skutans (Lynemouth)
Sarah Smith (Lynemouth)
Sarah Smith (West Sleekburn)
Sarah Stubbs (Newbiggin)
Sarah Tams (Stakeford)
Sarah Taylor (Killingworth)
Sarah Thornton (Seghill)
Sarah Timlin (Pegswood)
Sarah Turnbull (Stakeford)
Sarah Vise (Whitley Bay)
Sarah Waters (Bedlington)
Sasha Cullen (Bedlington)
Sean Armstrong (Morpeth)
Sean Chaplin (Ashington)
Sean Dilger (Cramlington)
Sean Gentry (Morpeth)
Sean Holder (Wallsend)
Sean Page (Blyth)
Sean Wilce (Blyth)
Scott Bramwell (Bedlington)
Scott Cameron (Cramlington)
Scott Cotton (Bedlington)
Scott Cowens (Otterburn)
Scott Dixon (Ashington)
Scott Dunn (Blyth)
Scott Eastlake (Seaton Delaval)
Scott Elliott (Blyth)
Scott Ellis (East Hartford)
Scott Haldane (Blyth)
Scott Havard (Cramlington)
Scott Hedley (Bedlington)
Scott Hughes (North Shields)
Scott Karalus (Westerhope)
Scott Kelly (Backworth)
Scott Langdon (West Denton)
Scott Oliver (Blyth)
Scott Patten (Blyth)
Scott Robertson (Wallsend)
Scott Robinson (Ashington)
Scott Rutherford (Blyth)
Scott Shannon (Whitley Bay)
Scott Stappard (Stannington)
Scott Taylor (Stakeford)
Scott Wakenshaw (Blyth)
Scott Weddell (Longhorsley)
Scott Wilkinson (Blyth)
Scott Willis (Ashington)
Scott Young (Morpeth)
Shaimaa Nasreen (Newbiggin)
Sham Adif (Blyth)
Shane Dixon (Whitley Bay)
Shane Luke (Blyth)
Shannon Wilkie (Blyth)
Sharon Chivers (Bedlington)
Sharon Cook (Blyth)
Sharon Gair (Cramlington)
Sharon Rhodes (Blyth)
Sharon Wood (Blyth)
Sharon Yarwood (Blyth)
Shaun Bowden (Ashington)
Shaun Congo (Lynemouth)
Shaun Foster (Blyth)
Shaun Gibson (Bedlington)
Shaun Lisle (North Shields)
Shaun Michalowicz (Morpeth)
Shaun Millen (Blyth)
Shaun Robb (Blyth)
Shaun Robinson (Cramlington)
Shaun Rogerson (Bedlington)
Shaun Sparrow (Ashington)
Shaun Watson (Blyth)
Sheena Shek (Ashington)
Sheila Gordon (Blyth)
Sheila Henderson (Seaton Delaval)
Shelby Baxter (Ashington)
Shelley Agnew (Blyth)
Shelley Mohammed (Whitley Bay)
Shelley Wilson (Cramlington)
Sheri Brotherton (Ashington)
Sheridan Fothergill (Holywell)
Shi Chang Chen (Cramlington)
Shirley Maddison (Ashington)
Shirley Robe (Blyth)
Shirley Wade (North Shields)
Sian Heslop (Morpeth)
Sian Price (Morpeth)
Simon Baker (Felton)
Simon Bibby (Fenham)
Simon Gibb (Blyth)
Simon Green (Blyth)
Simon Green (Cramlington)
Simon Hurley (Cramlington)
Simon Rodgers (Ashington)
Simon Teague (North Shields)
Simone Thompson (East Heddon)
Sin Njai (Ashington)
Siobhan Dixon (Seaton Delaval)
Siobhan Fairfax (Lynemouth)
Sonia Farrell (Blyth)
Sonia Forster (Seaton Delaval)
Sonia Lee (Blyth)
Sonia MacGregor (Morpeth)
Sonia Miller (Bedlington)
Sonia Riches (Bedlington)
Sophie Donaldson (Morpeth)
Sophie Gray (Pegswood)
Sophie Hill (New Hartley)
Sophie Knox (Blyth)
Sophie Lambeek (Blyth)
Sophie Lynch (Cramlington)
Sophie McClean (Seaton Delaval)
Sophie Morton (New Hartley)
Sophie Newton (Cramlington)
Sophie Slade (Wallsend)
Sophie Walker (Ponteland)
Sri Narsupalli (Ashington)
Stacey Barton (Blyth)
Stacey Blenkinsopp (Blyth)
Stacey Lamb (Cramlington)
Stacey Lewis (Seaton Delaval)
Stacey Marshall (Blyth)
Stacey Nicholson (Seghill)
Stacey Oliver (Ashington)
Stacey Parsons (Ashington)
Stacey Shanks (Blyth)
Stacey Warwick (Seaton Sluice)
Stacey Watson (Ashington)
Stacey Wilson (Cramlington)
Stacey Woodhouse (Blyth)
Stef Findley (Blyth)
Stef Jackson (Ashington)
Steffanie Mullen (Bedlington)
Stephanie Fairley (Ashington)
Stephen Armstrong (Wallsend)
Stephen Barnes (Blyth)
Stephen Bird (Morpeth)
Stephen Carr (Blyth)
Stephen Davison (Cramlington)
Stephen Dennis (Seaton Delaval)
Stephen Dunn (Bedlington)
Stephen Furness (Guide Post)
Stephen Gunns (Cramlington)
Stephen Hodgson (Blyth)
Stephen Johnson (Blyth)
Stephen Lee (Kenton)
Stephen Malcolm (Kenton)
Stephen Marriott (Ashington)
Stephen Mathewson (Backworth)
Stephen Megison (Ashington)
Stephen Mitchison (Seaton Delaval)
Stephen Parsons (Morpeth)
Stephen Peacock (Burradon)
Stephen Rowell (Blyth)
Stephen Sanderson (Newbiggin)
Stephen Storey (Cramlington)
Stephen Thompson (Blyth)
Stephen Toward (Bedlington)
Stephen Wilde (Ashington)
Stephanie Avis (Annitsford)
Stephanie Hewson (Seghill)
Stephanie Mitchell (Cramlington)
Stephanie Nicklin (Wallsend)
Stephanie Ridge (South Shields)
Stephanie Smith (Seaton Delaval)
Stephanie Todd (West Monkseaton)
Steve Allen (Blyth)
Steve Arrowsmith (Cramlington)
Steve Cox (West Denton)
Steve Duke (Blaydon)
Steve Martin (Gateshead)
Steven Bradshaw (Blyth)
Steven Clark (Ashington)
Steven Hansen (Blyth)
Steven Hindle (Blyth)
Steven Little (Ashington)
Steven Malcolm (Newcastle)
Steven Miller (Ashington)
Steven Mott (Burradon)
Steven Newton (Hepscott)
Steven Rowell (North Shields)
Steven Thornton (Cramlington)
Steven Todd (Bedlington)
Stevie Henderson (Dinnington)
Stewart McNaughton (Blyth)
Stuart Armstrong (Guide Post)
Stuart Cruddis (Cramlington)
Stuart Dryden (Blyth)
Stuart Glass (Annitsford)
Stuart Gray (Blyth)
Stuart Mayne (Blyth)
Stuart Taylor (Cramlington)
Stuart Urquhart (Morpeth)
Sue Swann (Ashington)
Sundeep Damodaran (Jesmond)
Sunny Clark (Seaton Delaval)
Sunshine Murphy (Morpeth)
Susan Dodd (Walker)
Susan Mason (Blyth)
Susan Notley (East Hartford)
Susan Shell (Stakeford)
Susanna Johnson (Wallsend)
Suzan Middleton (Bedlington)
Suzanne Dillon (Cramlington)
Suzanne Peel (Ashington)
Suzanne Robson (Morpeth)
Sydney Davison (Cramlington)
Sylvia Dale (Blyth)
Tammi Martin (North Shields)
Tammy Auld (Dudley)
Tammy Malecki (Hebburn)
Tammy Wright (Jarrow)
Tanya Ann Laidler (Blyth)
Tanya Joise (Blyth)
Tanya Mills (Bedlington)
Tanya Ormston (North Shields)
Tara Holland (Blyth)
Teo Oliver (Seaton Delaval)
Terence Rann (Cullercoats)
Terri Crane (North Shields)
Terri Sambrook (Cramlington)
Terry Campbell (Cramlington)
Terry Hyman (Ashington)
Terry Robertson (Bedlington)
Terry Simpson (Seaton Delaval)
Thomas Brown (Blyth)
Thomas Casey (Bedlington)
Thomas Hart (Seaton Sluice)
Thomas Harvey (Bedlington)
Thomas Mather (Blyth)
Thomas Quincy (Morpeth)
Tiffany Dixon (Ashington)
Tomasz Rosinski (Ponteland)
Tom Brewer (Heaton)
Tom Henderson (Blyth)
Tom Huckerby (Blyth)
Tom Hume (Morpeth)
Tom Little (Cullercoats)
Tom O’Neill (Morpeth)
Tom Shearing (Morpeth)
Tom Sproston (Morpeth)
Tom Wilson (Blyth)
Tommy Connor (Blyth)
Tommy Thompson (Dudley)
Toni Carter (Wallsend)
Toni Daniels (Seaton Sluice)
Toni Duff (Bedlington Station)
Toni Lester (Cramlington)
Toni Reed (Choppington)
Toni Reay (Cambois)
Tony Bacon (Bedlington)
Tony Brown (Heaton)
Tony Dodds (Guidepost)
Tony Farrer (Blyth)
Tony Redhead (North Shields)
Tony Rodgers (Cramlington)
Tracey Bridgeman (Blyth)
Tracey Durkin (Cramlington)
Tracey Ellis (North Shields)
Tracey Larty (Gosforth)
Tracey McAlpine (Pegswood)
Tracey Nesbit (Blyth)
Tracey Seccombe (Bedlington)
Tracey Willey (North Shields)
Tricia Norris (Dudley)
Tyler Hunter (Bedlington)
Ulas Kaya (Jarrow)
Valerie Heron (Blyth)
Vanessa Shephard (Bedlington)
Verity Kinnaird (Morpeth)
Vicky Carroll (Blyth)
Vicky Lewis (Lynemouth)
Vicky Long (Blyth)
Vicky Moore (Bedlington)
Vicky Palamountain (Blyth)
Vicky Palmer (Morpeth)
Vicky Paris (Wideopen)
Vicky Renfree (Blyth)
Vicky Sibbet (North Shields)
Vicky Sleight (Blyth)
Vicky Smith (Cramlington)
Vicky Steadman (Blyth)
Vicky Telford (Amble)
Vicky Vanderwell (Blyth)
Victoria Lanni (Blyth)
Victoria Nwosu-Hope (Hexham)
Victoria Pegg (Ashington)
Vienna Hubbard (Whitley Bay)
Vilina Teesdale (Morpeth)
Vince Allan (Blyth)
Vince McCarthy (Bedlington)
Vincent Lisle (Cramlington)
Vincent Long (Jarrow)
Vitaly Shatenick (Annitsford)
Vivian Dixon (Blyth)
Warren Agnew (Blyth)
Warren Cooper (Blyth)
Warren White (Blyth)
Wayne Bohills (Blyth)
Wayne Mordue (Blyth)
Wendy Bamford (Blyth)
Wendy Southern (Guidepost)
Wesley Pearson (Monkseaton)
Will Davies (Morpeth)
William Henderson (Blyth)
William Johnson (Bedlington)
William Rowntree (Tynemouth)
William Smith (Seaton Delaval)
William Stewart (Blyth)
Yasmin Razaq (North Shields)
Yasmin Stokoe (Cramlington)
Yvette Nicoll (Morpeth)
Yvonne Drake (Cramlington)
Zoe Christopher (Blyth)
Zoe Havard (Cramlington)
Zoe Marshall (Pegswood)
Zoe Murray (Blyth)
Zoe Patterson (Morpeth)
Zoe Peake (Bedlington)
Zoe Russell (Blyth)
Zohreh Afshar-Naderi (Kingston Park)



Share this story